Pneuservis Josef Polášek

Bzenec Kasárna 500

Akce: nejlevnější pneu od nás! Pneuservis Josef Polášek
Kliknutím přejdete na kontakt
Klimatizace
Dezinfekce klimatizací

Proč dezinfikovat?

  • Ve výparníku autoklimatizace kondenzuje vzdušná vlhkost na vodu a spolu s nečistotami dochází na lamelách výparníku k tvorbě bakterií, plísní a mirkoorganismů, které mohou mimo zápachu vyvolat i alergické reakce. Kromě toho se snižuje i výkon celé autoklimatizace.
  • Výparník a části klimatizace jsou běžně nedostupné. Proto byly vyvinuty speciální postupy na likvidaci a prevenci proti plísním, bakteriím a mikroorganismům, kterém mohou způsobit nemalé zdravotní problémy.
  • Mnoho postupů čištění klimatizačního systému je buď velmi náhladných nebo neúčinných.
  • Dezinfekce ultrazvukovým vyvíječem je velmi účinná a vhodná pro každé vozidlo.

Princip ultrazvukového vyvíječe

Ultrazvukový vyvíječ Oscilátor působí na účinnou látku v kapalné formě, kde ultrazvuk rozpráší kapalinu na mlhovinu. Vznikající mlha bude integrovaným sacím ventilárotem dopravena přes flexibilní trubici z přístroje do nasávaícho potrubí vnitřního okruhu automobilu a do prostoru interiéru vozu. Díky malým kapkám < 5μm se dostane i do nejmenších zákoutí výparníku a tam působí oproti běžným sprejům.

Účinky dezinfekce

Dezinfekce zápach nepřekrývá, ale chemicky natrvalo odbourává. Dezinfekce zároveň odstraní v interiéru zápach z cigaret a živočišných pachů a provoní interiér svěží citronovou vůní.

Proces dezinfekce trvá přibližně 30 minut (20 minut působení aktivní látky, 10 minut větrání interiéru). Cena za dezinfekci je 590,- Kč s DPH.

Naše doporučení

  • Doporučujeme provádět dezinfekci jednou ročně, v případě, že jste alergik, 2x ročně
  • Při dezincekci doporučujeme současně vyměnit pylový filtr